Bylinný vaporizér - Pathfinder II

Neohodnotené
Značka: Luxria
€59,99 –50 %
Bylinny vaporizer - Pathfinder II Luxria
€59,99 –50 % €29,83
Ihneď k odoslaniu (5 ks) Ihneď k odoslaniu (5 ks) Ihneď k odoslaniu (25 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
25.6.2024 25.6.2024 25.6.2024 Zvoľte variant

Pathfinder II – patrí medzi jeden z najlepších dostupných vaporizérov na trhu, ktorý je určený na priame vapovanie širokej škály byliniek a tabaku vďaka jeho teplotnej variabilite.

Detailné informácie

Výhody nákupu u nás v MixPick

Podrobný popis

Pathfinder II – patrí medzi jeden z najlepších dostupných vaporizérov na trhu, ktorý je určený na priame vapovanie širokej škály byliniek a tabaku vďaka jeho teplotnej variabilite. Jedná sa o inovatívny vaporizér, ktorý prichádza v elegantnom a zároveň modernom prevedení, ktorý je vďaka jeho rozmerom a pogumovanému povrchu príjemny do ruky.
 

Pathfinder II - Prináša nový zážitok z vapovania

Bylinny vaporizer - Pathfinder II Luxria

Využite moderný a zároveň zdraviu priateľný spôsob fajčenia

Pathfinder II je vybavený pokročilými funkciami ako vstavaným LCD displejom pre zobrazovanie aktuálnej teploty v ° C alebo ° F a taktiež stavu batérie. Nahrievacia komora je vyrobená z nerezovej oceli, ktorá aktívne uvoľňuje zložky v rastlinných látkach a to bez škodlivých vedľajších účinkov vznikajúce pri bežnom fajčení. Nastavenie teploty v komore je k dispozícií v rozpätí od 93° C do 220° C (resp. od 200° F do 428° F) po jednotlivých stupňoch.

Vaporizer Pathfinder II - Luxria Bilinny vaporizer Pathfinder II - Luxria


Ovládanie vaporizéra Pathfinder II je jednoduché a intuitívne pre každodenné používanie - začnete zložením náustka a do nahrievacej komory vaporizéru vložíte obľubený tabak/ bylinku. Vrátite náustok späť na pôvodné miesto a aktivujete vaporizér pomocou hlavného tlačidla (5x rýchlym stlačením). Nastavíte si požadovanú nahrievaciu teplotu prostredníctvom 
tlačidiel "+" a "-", následne dlhým stlačením hlavného tlačidla spustíte nahriatie komory. Na LCD displeji sa zobrazí aktuálna teplota komory a vaporizér bude pripravený k činnosti. 

Vaporizer Pathfinder II dobijanie - Luxria

O chod vaporizéra sa stará zabudovaná Li-Ion batéria s kapacitou 2200 mAh, ktorá je dobíjtateľná pomocou pribaleného kábla cez mikro USB vstup umiestnený v spodnej časti vaporizéra.

 

Obsah balenia 

  • 1x Pathfinder II vaporizér
  • 1x Mikro USB nabíjací kábel
  • 1x Čistiaca kefka
  • 2x Krátky silikónový kryt náustku
  • 1x Dlhý silikónový kryt náustku
  • 3x Filtračná mriežka
  • 1x Manuál
Vaporizer prislusenstvo - Pathfinder II Luxria

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné vaporizéry
Záruka: 24 mesiacov
Doba žhavenia : 45 s.
Batéria: 2200 mAh
Doba nabíjania: 3 hod.
Výdrž batérie: od 30 min. - 60 min.
Rozmery: 132 mm x 27 mm