MP Colander - Skladacie silikónové cedidlo 22 x 29 cm

VÝPREDAJ
Neohodnotené
Značka: MixPick
€18,99 –83 %
mp colander skladacie silikonove cedidlo 22 x 29 cm 1
€18,99 –83 % €3,21
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Skvelé cedidlo pre univerzálne využitie v rámci prípravy jedál a pokrmov. Bezproblémové skladovanie vďaka možnosti zloženia MP Colander cedidla. Keď je cedidlo zložené zaberá na výšku len 3cm. V maximálnej výške má skladacie silikónové cedidlo neuveriteľných 9cm a tak sa stáva vďaka rozmerom nepostrádateľným pomocníkom do každej kuchynskej výbavy. Cedidlo je možné využiť aj na odkladanie umytého riadu a príboru. Vďaka tomu, že sa vie skladacie cedidlo jednoducho poskladať a nezaberá veľa miesta, viete ho využiť na chate, výletoch , opekačkách, grilovačkách alebo iných outdoorových výletoch.

Detailné informácie

Výhody nákupu u nás v MixPick

Podrobný popis

Cedidlo je možné využiť aj na odkladanie umytého riadu a príboru. Vďaka tomu, že sa vie skladacie cedidlo jednoducho poskladať a nezaberá veľa miesta, viete ho využiť na chate, výletoch , opekačkách, grilovačkách alebo iných outdoorových výletoch.

Príjemné šedo-zelené sfarbenie dopĺňajú pevné úchyty, ktoré sú v jednom kuse s cedidlom, čím zabezpečujú bezproblémové držanie aj ťažších jedál. Rozmery zloženého MP Colander skladacieho silikónového cedidla sú 22 x 29 x 3 cm (šírka x dĺžka x hĺbka). Po rozložení sú maximálne rozmery 22 x 29 x 9 cm (šírka x dĺžka x hĺbka).

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Cedidlo, Cedník,
Farba nádoby: šedá, zelená
Rozmery zloženej nádoby (šírka x dĺžka x výška): 22 x 29 x 3 cm
Rozmery rozloženej nádoby (šírka x dĺžka x výška): 22 x 29 x 9 cm
Materiál: silikón
Umývateľné v umývačke riadov: áno
Rúčky pre držanie v jednom kuse spolu s cedidlom pre pevné držanie: áno