Ružový FACE ROLLER NEFRIT - masáž tváre

VÝPREDAJ
1 hodnotenie
Značka: MixPick
€39,99 –75 %
ruzovy face roller nefrit masaz tvare 1
€39,99 –75 % €9,83
Ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Super pomocník pre dokonalú masáž celej tváre. Dokonalý pôžitok zaručí sada kryštálových nefritových kameňov. Sada FACE ROLLER NEFRIT pozostáva z obojstranného valčeka a tvarovaného kameňa GUA SHA. Všetky možnosti využitia je možné zhrnúť do 5 sfér starostlivosti o pleť: Lifting tváre, proti stárnutiu pleti, odstránenie vrások, schaledenie pleti a relax.

 

Detailné informácie

Výhody nákupu u nás v MixPick

Podrobný popis

Využtie obojstranný valček FACE ROLLER NEFRIT - širší valček v rozmere 45mm ideálny pre masáž krku, tváre, čela a väčších plôch okolo očí. Užší valček v rozmere 25mm ideálny pre masáž okolia očí.

Samostatný GUA SHA nefritový kameň pozostáva z niekoľkých záhybov, čím zaručuje taktiež všeobecné využitie v rámci masáže tváre. Dlhá čast s poloblúkom o rozmere 85mm slúži pre masáž tváre, krku a miest s väčšou plochou. Podobná čast je na opozitnej strane GUA SHA kameňa je oblúk vypuklý a slúži na hlbšiu tvárovú masáž.

Nefritový kameň GUA SHA ďalej má z jednej časti tvar "V", ktorý je ideálny pre masáž v okolí nosa a brady.  Najviac vystúpená časť je ideálna v rámci doplnenia masáže očí.

Dodatočné parametre

Kategória: Výpredaj
Záruka: 2 roky
Typ produktu: FACE ROLLER, masážna pomôcka
Materiál: kryštál nefrit (vysoká tvrdosť)
Upozonenie: tvar môže byť odlišný, Prírodné kryštály majú na povrchu textúry, ktoré vyzerajú ako praskliny. Je to prirodzený jav, ktorý súvisí s procesom tvorby kryštálov a nemá vplyv na použitie. Vo vnútri prírodného kryštálu sú čiary a vločky, čo je normálne. Farba a vzor každého kusu prírodného nefritu sa mierne líšia a nie je možné, aby boli 100% rovnaké
Rozmery valčeka šírší (šírka x výška): 45mm x 20mm
Rozmery valčeka užší (šírka x výška): 25mm x 20mm
Rozmery kameňa (dĺžka x šírka x hrúbka): 85mm x 52mm x 8mm

MixPick - Faceroller